A+ R A-
wtorek, 05 czerwca 2012 13:45

Zapasy z ortografią

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Nie będziemy się chwalić, że wiemy, jak napisać gżegżółka, bo w tamtym roku wcale nie było to takie oczywiste… I pewnie dlatego postanowiliśmy ponownie włączyć się do organizacji gminnego dyktanda w Gimnazjum w Starym Mieście.

A ta miła impreza już jutro, więc kto chce wesprzeć desperatów przystępujących do nierównej walki w polską ortografią, ma szansę jeszcze to uczynić. Wsparcie się przyda. Przypomnijmy, że Gminny Sprawdzian Ortograficzny „Gżegżółka” to impreza środowiskowa, organizowana po raz szósty w gimnazjum. Dyktando pisze kilkanaście trzyosobowych drużyn, w tym uczniowie, rodzice, nauczyciele, urzędnicy i lokalni przedsiębiorcy.

 

Nasze stowarzyszenie funduje nagrodę dla Gminnych Mistrzów Ortografii, a będzie to… niespodzianka. (krm) „Gżegżółka” – 5 czerwca 2012 r. godz. 11.00, Gimnazjum w Starym Mieście.

Login to post comments

In Art z ortografią

  • In Art z ortografią

    Wiemy już, jak poprawnie napisać wyraz gżegżółka. Stowarzyszenie In Art włącza się do organizacji gminnego dyktanda w Starym Mieście, które wybrzmi w całej swojej okazałości już w najbliższy czwartek. Fundujemy nagrodę dla najlepszej drużyny! I… nie będzie to książka.

    Napisane przez środa, 02 lutego 2011 11:31 w konkursy
    Etykiety: konkursy scena In Art
    Skomentuj! Przeglądane 4862 razy Więcej…

Komentarze

Kto jest na stronie?

Naszą witrynę przegląda teraz 55 gości 

Odsłony

  • Odsłon : 3646

Newsletter

Wsparcie dla In Art