A+ R A-
wtorek, 02 listopada 2010 22:49

Uwaga, konkurs!

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Jeśli nie boicie się przesłuchania przez jakąś nową hazardową komisję śledczą (może powstanie, kto wie?) - zapraszamy do gry.

Stawką są dwa całodniowe bilety na najlepszy wieczór Bluesonaliów, czyli na piątek 12 listopada. W kawiarni Oskard wystąpią duet Werbińska&Pawlina oraz Easy Rider, natomiast gwiazdami wieczoru będą Carlos Johnson i HooDoo Band, którzy zagrają o godzinie 22.00 na dużej scenie.
Aby wziąć udział w konkursie, należy przenieść się do działu Galeria zdjęć. Tam trzeba zdobyć sprawność tropiciela,odnajdując rozdział Zdjęcia konkursowe. Zamieszczone są w nim trzy fotki pewnego Jegomościa. Zadaniem dla śmiałków chcących wziąć udział w konkursie jest pisemna odpowiedź na pytanie: Jak ów Jegomość się nazywa?
Maile proszę wysyłać na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Dwa pierwsze, zawierające prawidłowe odpowiedzi, zostaną nagrodzone pojedynczymi biletami wstępu na wszystkie piątkowe koncerty (12 listopada).
Zatem - do dzieła.

 

Więcej z tej kategorii: Konkurs rozstrzygnięty »
Login to post comments

In Art z ortografią

  • In Art z ortografią

    Wiemy już, jak poprawnie napisać wyraz gżegżółka. Stowarzyszenie In Art włącza się do organizacji gminnego dyktanda w Starym Mieście, które wybrzmi w całej swojej okazałości już w najbliższy czwartek. Fundujemy nagrodę dla najlepszej drużyny! I… nie będzie to książka.

    Napisane przez środa, 02 lutego 2011 11:31 w konkursy
    Etykiety: konkursy scena In Art
    Skomentuj! Przeglądane 4959 razy Więcej…

Komentarze

Kto jest na stronie?

Naszą witrynę przegląda teraz 19 gości 

Odsłony

  • Odsłon : 3656

Newsletter

Wsparcie dla In Art