A+ R A-
wtorek, 29 marca 2011 19:36

Humorzaste wiersze

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Z czego się śmiejecie? Z siebie samych się śmiejecie! To mistrz Gogol. A Stowarzyszenie (Mistrzów) In Art będzie się wkrótce przysłuchiwało, z czego śmieją się najmłodsi mieszkańcy Starego Miasta (koło Konina). Będzie ku temu świetna okazja - konkurs recytatorski „Humor w wierszach”, który już w najbliższy piątek.

 

Organizacją nietypowego turnieju zajęli się nauczyciele Szkoły Podstawowej w Starym Mieście, a wspomaga ich nasze dzielne bractwo In Art. Zauroczeni „humornym” pomysłem inicjatorów przedsięwzięcia, włączamy się do organizacji imprezy. I to nie byle jak. Chciałoby się powiedzieć z humorem, ale to się dopiero okaże. Tu niczego nie obiecujemy, bo konkurencja „humorzastych” zapowiada się tęga - prawie 20 uczniów klas III – VI będzie próbowało 1 kwietnia słowami Strzałkowskiej, Chotomskiej i Brzechwy wywołać śmiech na sali. Na pewno za to wspomożemy szkołę w pracach komisji konkursowej. Czy będzie nam potem do śmiechu, to się okaże. Po ogłoszeniu werdyktu…

Postanowiliśmy też przyznać Nagrodę Specjalną „Za najzabawniejszą interpretację”. A tłumaczcie to sobie, jak chcecie. Humor niejedno ma imię.

Login to post comments

In Art z ortografią

  • In Art z ortografią

    Wiemy już, jak poprawnie napisać wyraz gżegżółka. Stowarzyszenie In Art włącza się do organizacji gminnego dyktanda w Starym Mieście, które wybrzmi w całej swojej okazałości już w najbliższy czwartek. Fundujemy nagrodę dla najlepszej drużyny! I… nie będzie to książka.

    Napisane przez środa, 02 lutego 2011 11:31 w konkursy
    Etykiety: konkursy scena In Art
    Skomentuj! Przeglądane 4862 razy Więcej…

Komentarze

Kto jest na stronie?

Naszą witrynę przegląda teraz 56 gości 

Odsłony

  • Odsłon : 3646

Newsletter

Wsparcie dla In Art