A+ R A-
sobota, 05 lutego 2011 21:34

Friday Reggae Night

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Koncerty i soundsystem zaplanowane na 25 lutego mają oficjalną nazwę Friday Reggae Night, zmieniła się godzina rozpoczęcia imprezy oraz cena biletów sprzedawanych w dniu koncertu. Reszta bez zmian.

Friday Reggae Night to wydarzenie promujące debiutancką płytę zatytułowaną Ważne konińskiego zespołu Propaganda Dei. Zapowiada się kilka godzin dobrej zabawy przy dawno nie granej na żywo w Koninie muzyce reggae.
W piątek, 25 lutego o 19.00 w Oskardzie zagrają Propaganda Dei oraz  Maleo Reggae Rockers(lider tego zespołu - Darek Malejonek gościnnie zaśpiewał na płycie koninian). Po koncertach zaplanowane jest reggae party w kawiarni Oskard.
Bilety można już kupić w kasie Oskardu. W przedsprzedaży kosztują 25 złotych, w dniu koncertu 35 złotych.

Propaganda Dei to grupa, której większość instrumentalistów pochodzi z Konina. Muzyka osadzona jest w klimacie reggae i wraz z tekstami tworzą szczery przekaz na temat tego, co dzieje się wokół nas i w nas.
Debiut płytowy konińskiej grupy został przychylnie przyjęty przez recenzentów. Zespół był gościem radiowej Trójki, otrzymał zaproszenie do programu telewizyjnego Pytanie na śniadanie. Muzykę Propaganda Dei można usłyszeć w wielu lokalnych rozgłośniach radiowych.
Płytę będzie można kupić w koncertowym sklepiku podczas Friday Reggae Night. Zapraszamy też na stronę zespołu: http://propagandadei.pl
Impreza jest organizowana w ramach cyklu Scena INART Prezentuje.

 

Podobne filmy

Dim lights Embed Embed this video on your site
Więcej z tej kategorii: « Ważne! Piątek W Barwach Reggae
Login to post comments

Kto jest na stronie?

Naszą witrynę przegląda teraz 74 gości 

Odsłony

  • Odsłon : 3646

Newsletter

Wsparcie dla In Art