A+ R A-
czwartek, 27 stycznia 2011 21:40

Ważne! Piątek W Barwach Reggae

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Piątek W Barwach Reggae to wydarzenie promujące debiutancką płytę Ważne konińskiego zespołu Propaganda Dei. Zapowiada się kilka godzin dobrej zabawy przy dawno nie granej na żywo w Koninie muzyce reggae.

W piątek, 25 lutego o 19.00 w Oskardzie zagrają Propaganda Dei oraz  Maleo Reggae Rockers(lider tego zespołu - Darek Malejonek gościnnie zaśpiewał na płycie koninian). Po koncertach zaplanowane jest reggae party w kawiarni Oskard.
Po bilety zapraszamy do Oskardu od 4 lutego. W przedsprzedaży będą kosztować 25 złotych, w dniu koncertu 30 złotych.
Propaganda Dei to grupa, której większość instrumentalistów pochodzi z Konina. Muzyka osadzona jest w klimacie reggae i wraz z tekstami tworzą szczery przekaz na temat tego, co dzieje się wokół nas i w nas.
Debiut płytowy konińskiej grupy został przychylnie przyjęty przez recenzentów. Zespół był gościem radiowej Trójki, otrzymał zaproszenie do programu telewizyjnego Pytanie na śniadanie. Muzykę Propaganda Dei można usłyszeć w wielu lokalnych rozgłośniach radiowych.
Płytę będzie można kupić w koncertowym sklepiku podczas Piątku W Barwach Reggae. Zapraszamy też na stronę zespołu: http://propagandadei.pl
Imprezę organizuje Stowarzyszenie In Art.

 

Podobne filmy

Dim lights Embed Embed this video on your site
Login to post comments

Kto jest na stronie?

Naszą witrynę przegląda teraz 72 gości 

Odsłony

  • Odsłon : 3646

Newsletter

Wsparcie dla In Art